Громадська спостережна рада м.Нікополь

Інформація з сайту Громадська Спостережна Рада в місті Нікополь:

"Вже рік працює Громадська Спостережна Рада в місті Нікополь, членом якої я є, але часто чую від людей, що від неї мало толку і вона зроблена для “отвода глаз”.

Не зважаючи на всі труднощі, на те що члени Спостережної Ради мають мізерні права, нам не надають на підприємствах необхідних для перевірки документів і.т.д., насправді, зроблена об’ємна робота: по шкільному харчуванню, по роботі КП “Автодор 1”, по контролю благоустрію міста і.т.д.  Але робота має бути націлена на результат і тут дійсно багато проблем!

Ні на один, створений Спостережною Радою акт, керівництво міста не відреагувало адекватно, тому в багатьох випадках, робота громадських активістів виявляться марною.  Ми не бажаємо марно витрачати час, а бажаємо змінити наше місто на краще!

На мою думку, велику роль в не ефективній роботі Спостережної Ради, грає Голова Ради – який є на сьогодні заступником Міського Голови м.Марганець. Від нього залежить організація роботи та документообіг, але він навіть не прийшов на два останніх засідання!

Відношення керівництва нашого міста, теж не зрозуміле і не завжди відповідає справжній і основній меті створення Громадської Спостережної Ради. Нам немає де приймати громадян міста, немає де зберігати документи і де працювати. Кімнати в безліч комунальних споруд, нам не знайшли, а пропонують полички в чужих кабінетах!

Розуміючи, що Громадська Спостережна Рада в першу чергу повинна працювати на благо нікопольців і тому звітувати їм, ми просили дати нам сторінку для звітів на офіційному сайті Нікопольської Міської Ради, але і там нам не знайшлось місця! Так хочеться запитати: Для чого створена Громадська Спостережна Рада? Для просто  гри в демократію, чи дійсно для прозорої роботи місцевої влади?"


Посилання: http://narodkontrol.org

Нет комментариев
Добавить комментарий