Інформація про перенесення безвізу на квітень 2017 року - помилка


Голосування Європарламенту щодо затвердження безвізового режиму для українців не було відкладене до квітня 2017 року. Про це заявив співробітник прес-служби Європарламенту Мод Ноуон, - пише Kyiv Post.

Щоправда, 15 грудня дата 3 квітня 2017 року з'явилася на офіційному сайті Європейського парламенту в якості орієнтовної дати затвердження ЄС безвізового режиму для українців. Дата та новина, що такий бажаний безвіз був відкладений швидко поширилася серед українських ЗМІ.

Працівник прес-служби переконує, що дата була введена помилково і буде видалена. "Ніякої точно дати поки не визначено", - переконує співрозмовник видання.

Зауважимо, що на момент написання новини дати на сайті Європарламенту залишалася тією ж - 3 квітня. Читайте також: Безвізове викриття Нагадаємо, сьогодні, 15 грудня, Європейський парламент підтримав запровадження механізму зупинення безвізового режиму між Євросоюзом і третіми країнами. Також зазначимо, що Єврокомісія визнала, що Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму в грудні 2015 року. Восени 2016 року проект про надання права безвізових поїздок до Європи для громадян України пройшов узгодження в комітетах Європарламенту. У листопаді рішення затвердили в Раді ЄС. Раніше профільний комітет Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ схвалив механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму з третіми країнами. Саме прийняття цього питання є умовою для надання безвізового режиму Україні і Грузії. Після прийняття рішення профільним комітетом воно повинно бути проголосовано на пленарному засіданні Європарламенту і затверджені Радою Євросоюзу.

Нет комментариев
Добавить комментарий