В Мін'юсті назвали строк повного оновлення судової влади

В Міністерстві юстиції України впевнені, що судова реформа приведе до реальних результатів, і за три роки Україна отримає повністю оновлену судову гілку влади.

Як повідомляє прес-служба Мін'юсту, про це заявив міністр юстиції Павло Петренко під час панельної дискусії «Об'єднання зусиль новаторів та спільні рішення щодо боротьби з корупцією в судах», яка пройшла в рамках Міжнародної антикорупційної конференції IACC (International Anti-Corruption Conference) в Панамі
«Для того, щоб потрапити до нової судової системи всім претендентам доведеться заповнити три декларації: звичну майнову декларацію, звіт про статки рідних та близьких, а також декларацію доброчесності. Всі ці дані будуть відкритими, тож громадськість на рівні з правоохоронцями зможе контролювати служителів Феміди», — наголосив Павло Петренко.

Він також повідомив, що вже оголошено конкурс на 120 суддів нового Верховного суду. Було подано понад 1400 заявок на участь у відборі від претендентів, більшість з яких ніколи не спрацювали в системі.

«Максимум за 3 роки ми отримаємо повністю оновлену судову гілку влади. Завдяки всім запобіжникам, які передбачені реформою, українці нарешті зможуть отримати справедливість у судах», — резюмував він.

Джерело: ЗіБ

Нет комментариев
Добавить комментарий