Скільки платять за годину роботи у різних країнах Європи

Похожее изображениеСкільки максимально та мінімально коштує одна година роботи у країнах ЄС. 

Згідно, з його даними, мінімальна вартість однієї години роботи, наприклад, в Румуніїстановить € 1, в Латвії та Литві - € 2.

У Німеччині цей показник дорівнює € 8, в Швеції - € 14, а в Швейцарії майже € 20.

Максимальний рівень заробітної плати складає € 40-50 на годину в Данії,Люксембурзі, Норвегії та Швейцарії. У Польщі високооплачувані працівники отримують максимум близько € 10 за годину.

У Німеччині вартість однієї години роботи високооплачуваного персоналу майже в чотири рази перевищує вартість однієї години роботи співробітників з низьким рівнем заробітної плати.

Ці дані були опубліковані Євростатом і стали результатом порівння рівня заробітної плати десяти відсотків найбільш високооплачуваних і найбільш низькооплачуваних працівників у різних країнах Європи.

Мінімальна різниця у рівні заробітної плати зафіксована в Швеції. Тут вартість однієї години роботи високооплачуваних співробітників вдвічі перевищує вартість години роботи низькооплачуваних працівників.

У два-три рази відрізняється рівень заробітної плати високо- і низькооплачуваних співробітників в Бельгії, Данії, Фінляндії та Франції.

У той же час в Польщі високооплачувані працівники заробляють в п'ять разів більше, ніж низькооплачувані.

Така ж ситуація в Румунії, Португалії, Болгарії, Ірландії і на Кіпрі.


Джерело: svitua.com.ua

Нет комментариев
Добавить комментарий