Конкурс суддів до ВС: Оприлюднено 1715 запитань анонімного тестування

Вища кваліфікаційна комісія суддів 30 грудня затвердила та опублікувала перелік запитань для анонімного письмового тестування під час кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду.

Про це повідомляє прес-служба ВККС.


З оприлюдненим переліком запитань можна ознайомитися за посиланням. Комісія зазначає, що перелік не є вичерпним та буде оновлено. 
На разі оприлюднено 1715 запитань, розділених блоками відповідно до касаційного суду, в який кандидат є учасником конкурсу.


Нагадаємо, 7 листопада 2016 року Вищою кваліфікаційною комісією суддів України оголошено конкурс на зайняття 120 вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду.
За період з 9 по 25 листопада 2016 року про намір взяти участь у конкурсі на посаду судді Верховного Суду Вищу кваліфікаційну комісію суддів повідомило 1436 кандидатів. З них 17 суддів діючого ВСУ повідомили про намір взяти участь у конкурсі.
За результатами відбору, допущено до конкурсу було 653 кандидати. 31% з них не має досвіду роботи суддею.


Також серед кандидатів 30% — судді нижчих інстанцій, які вперше претендують на вищу посаду. За результатами розгляду документів у ВККС назвали основні причини відмов.
 
Джерело: Закон і Бізнес

Нет комментариев
Добавить комментарий