Мешканці цього європейського міста можуть повертати святкові ялинки до лісу

Картинки по запросу ялинка у горщику купити київ

Тут ялинка, яка створювала настрій під час новорічних та різдвяних свят, може знову потрапити до лісу і далі там рости. Але тільки за умови, якщо вона у горщику, повідомляє видання Rzeczpospolita.


Акцію з повернення вічнозелених дерев вигадали цього року міські чиновники Варшави.

Усі охочі зможуть віддати свою ялинку у горщику лісівникам, а ті висадять дерева у міських лісах. Прийматимуть ялинки у певні дні та в певних місцях, а саме – 14 та 21 січня. Так, 14 січня свою ялинку можна буде віднести на паркінг біля Бруднівського лісу, а ще на неї чекатимуть в Управлінні міських лісів Варшави на вулиці Корковій, 170. Наступна акція з прийняття дерев відбуватиметься 21 січня. Цього дня на ваші дерева чекатимуть при вході до Бемовського лісу, а також у Центрі природничого навчання та виховання на вулиці Ридзовій 1а. Усі збірки триватимуть з 09.00 до 13.00.


"Ми висадимо усі ялинки, які городяни нам принесуть, але немає гарантії, що всі вони приймуться. Є багато факторів – за яких температурних умов ялинка стояла у квартирі, як довго та у якому стані корінь дерева", – розповідають лісівники та додають, що висадять дерева одразу з потеплінням. У міській Ратуші також додають, що висадити ялинки з горщиків можна самостійно на приватних земельних ділянках – хто живе у приватному будинку.


Джерело: Наш Вибір

Нет комментариев
Добавить комментарий