Заснувати підприємство у Польщі відтепер можна в телефонному режимі

"Із понеділка ви можете заснувати фірму в телефонному режимі", – повідомив віце-міністр розвитку Тадеуш Косцінський. Це, як він підкреслив, чергове спрощення для підприємців, підготоване департаментом, яке має допомогти вести економічну діяльність.


Косцінський пояснив, що завдяки новій послузі під час телефонної розмови консультант пояснить принципи реєстрації економічної діяльності, прийме дані, необхідні для заповнення заяви, і введе їх у систему Центрального обліку та інформації про економічну діяльність. Після розмови підприємець отримає смс із номером заявки, з яким він зможе піти до будь-якого управління гміни, де чиновник заяву видрукує й надасть для підпису.


"Всю процедуру реєстрації можна виконати також дистанційно, використавши для цього секретний профіль або електронний підпис", – додав віце-міністр.


Послуга телефонної реєстрації економічної діяльності доступна за номером: 801 055 088.


"Існують різні можливості реєстрації фірми: це можна зробити в управлінні, через Інтернет, а тепер і в телефонному режимі. Ми відкриваємо черговий канал у спілкуванні з нашим клієнтом, тобто підприємцем, який хоче зареєструвати економічну діяльність", – сказав Косцінський.

"Дехто воліє зателефонувати і порозмовляти з людиною, а не з машиною, бо їм треба більше інформації. З допомогою консультанта вони можуть розраховувати на те, що заповнять заявку без помилок. І таку можливість вони отримують", – додав віце-міністр.


Нову послугу надає Центр допомоги підприємцю biznes.gov.pl, який контролюється Міністерством розвитку. Метою реалізованих починань є інформування підприємців і допомога в реалізації справ, пов’язаних із засновуванням і веденням економічної діяльності, а також спрощенням відповідних необхідних формальностей.


Джерело: МоніторІнфо

Нет комментариев
Добавить комментарий