Конституційний ОБОВ'ЯЗОК кожного громадянина України. Несподівано?

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.
Отже, народ (всі ми з вами) це і влада, це і є держава. Відповідно, на нас з вами як на державі (громадянами якої ми є), лежить солідарна відповідальність за виконання Конституції України та її законів.


Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.


З огляду на ст.17, виходить що захищати державу ми маємо всі разом, весь український народ! Не лише воїни, що боронять кордони на сході. Так-так, обов'язком захищати Україну наділений кожен українець, кожен в кого є український паспорт!


З цим питанням ми визначились однозначно. Тепер давайте визначимось з іншим: а де кожен з нас має захищати державу, на котрому з кордонів? Ну, щодо захисту зовнішніх кордонів більш-менш зрозуміло. В тій же ст.17 функції захисту покладаються на армію. Та армія - це ж не все населення? Армія сьогодні налічує менше 1-го відсотка населення.


Що ж тоді мають робити решта - 99 з лишком % громадян? На переконання патріотів, найкращою зброєю в тилу є наша ядерна зброя - українська мова!


ЗАКОН УКРАЇНИ Про засади державної мовної політики
Стаття 6. Державна мова України1. Державною мовою України є українська мова.2. Українська мова як державна мова обов'язково застосовується на всій території України при здійсненні повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, у міжнародних договорах, у навчальному процесі в навчальних закладах в межах і порядку, що визначаються цим Законом. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, науці, культурі, інших сферах суспільного життя.


На виконання цих норм, почнемо з того, що всі ми ТОЧНО можемо зробити просто зараз і задля того не потрібно чекати якихось додаткових рішень від представників нинішньої влади (бо народ - то і є єдине джерело влади в Україні, див. початок статті):
- Інтернет. Щоразу потрапляючи на начеб-то український сайт (українські сайти закінчуються на .ua), на якому нема української мови - одразу зачиняйте та шукайте нормальний. Якщо на сайті є українська мова - одразу перемкніть цей сайт на режим Ua (Укр). Шукайте в інтернеті все виключно українською мовою!


- Соціальні мережі. Намагайтеся обходити стороною групи, які створені не для українців. Приєднуйтесь лише до україномовних груп. Ігноруйте повідомлення, написані не українською мовою, намагайтеся не поширювати їх.
- Телебачення. Кожного разу коли ви бачите український канал, на якому нема державної мови - негайно перемикайте такий канал! Дивіться виключно україномовні передачі, вони є і кількість їх лише зростатиме а процес цей в чималій мірі залежатиме від вас.
- Радіо. Щоразу як лунає пісня мовою ворожої держави, якою б класною вона не здавалася - негайно перемикайте!
- Театри. Поцікавтеся якою мовою буде йти вистава. Якщо недержавною - не йдіть туди, ігноруйте!
- Газети, журнали, книжки. Все зрозуміло? Купуйте виключно україномовну продукцію!


Все перераховане - це зовсім нескладно. Очікуваний результат у випадку МАСОВОГО дотримання громадянами цих правил: впродовж всього одного-двох місяців інтернет, соціальні мережі та групи, телебачення, радіо, театри та друкарні моментально побачать суттєве зменшення своєї неукраїномовної аудиторії. Почнуть розбиратись що трапилось - дійдуть висновку що проблема саме у відсутності української мови. Зроблять висновки, почнуть українізуватися!


Майте на увазі та запам'ятайте назавжди: підтримка неукраїнських засобів масової інформації - це те ж саме що фінансування агресора через покупку його товарів. Бо теле-аудіо- та інші види інформації - це і є продукція, на якій заробляють гроші. Якщо воно неукраїнське - то й гроші заробляють ті, чиєю мовою йде трансляція...


Автор статті: Віктор Яровий


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Приходьте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Пам'ятайте, ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий