Олександра Кужель: Виконання рекомендацій МВФ унеможливить економічне відродження України

Картинки по запросу кужель

Скасування спрощеної системи оподаткування, чого вимагає МВФ, боляче вдарить по малому та середньому бізнесу.

Про це заявила в ефірі телеканалу «NewsOne» народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

«Якщо влада пристане на рекомендації МВФ щодо скасування спрощеної системи оподаткування, це буде підтвердженням курсу на тотальне знищення демократії та унеможливить економічне відродження України», – сказала вона.


Олександра Кужель наголосила на тому, що в будь-якій розвинутій державі малий бізнес розглядається як найдієвіший інструмент політики зайнятості, економічне зміцнення підприємництва є гарантією економічного зростання, а середній бізнес є інструментом економічної політики.

Також народний депутат зазначила, що не можна дотискати підприємців збільшенням податків та репресивними штрафами у десять тисяч євро в існуючій сьогодні ситуації, зокрема, в умовах зростання тарифів у десятки разів, знецінення гривні, знищення банківських вкладів бізнесу та населення, катастрофічного падіння купівельної спроможності українців.


Натомість, на переконання політика, необхідно стимулювати внутрішній попит у країні через доступне кредитування, дерегуляцію та професійні, чітко прораховані рішення.


Олександра Кужель наголосила, що МВФ ніколи не надає рекомендацій, які ґрунтувались би на відірваних від економічних реалій пропозиціях, тому потрібно перед цією інституцією послідовно відстоювати економічний курс на підтримку малого і середнього бізнесу, який має бути обов’язково закріплений в меморандумі.


На думку народного депутата, Україна не може сьогодні дозволити собі жодного непрофесійного, авантюристичного рішення, бо знаходиться на межі виживання: «Настав час відповідальних та дійсно патріотичних фахівців, які б працювали на країну і на кожного українця, а не на олігархів та інтереси окремих осіб».


Олександра Кужель також закликала представників уряду до співпраці.


«Зберіть економічних експертів, зберіть дійсно фахових людей, а не нікому невідомих радників, які не несуть жодної відповідальності перед країною за свої висловлювання та рекомендації. Давайте всі разом підготуємо економічно виважений документ, який забезпечить зростання економіки та підтримку заходів по зміцненню підприємництва – і жодному з представників влади не потрібно буде їздити іншими країнами та закликати інвестиції в Україну. Адже завжди, в усі найскрутніші часи, в Україні малий та середній бізнес був найактивнішим, найвідданішим інвестором в економіку», – закликала народний депутат від «Батьківщини».


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Приходьте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий