Компенсація за відпустку працівнику, якого звільнено за прогул

У листі від 01.12.2016 р. №1624/13/84-16 Мінсоцполітики нагадує, що  у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину - інваліда з дитинства підгрупи А I групи (ч. 1 ст. 24 Закону "Про відпустки").


Від себе додамо, що ця норма поширюється на всі випадки звільнення, в т.ч. за прогул. Тому при звільненні за прогул працівнику має бути виплачена компенсація за невикористану щорічну відпустку.

Фахівці Мінсоцполітики  вказали й про порядок розрахунку компенсації.


Відповідно до п. 2 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.95 р. №100, виплата компенсації за невикористані відпустки провадиться виходячи з виплат за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю виплати компенсації за невикористані відпустки. 

У разі, якщо працівник має 30 календарних днів не використаної відпустки за період до прогулу, роботодавець зобов'язаний виплатити працівникові компенсацію за дні невикористаної відпустки в день його звільнення.

Фахівці Мінсоцполітики  також роз'яснили й про порядок розрахунку компенсації у разі наявності прогулу протягом всього розрахункового періоду.


У такому разі нарахування має здійснюватись з установлених йому в трудовому договорі тарифної ставки, посадового (місячного) окладу. Іншого порядку розрахунку середньої заробітної плати немає.


Джерело: dtkt.ua


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Приходьте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий