Ще одна країна ЄС запустила стартап-візи для іноземних підприємців

Нову програму естонської стартап-візи ініціювали місцеве співтовариство стартапів і МВС Естонії.

Віза дозволяє громадянам країн, які не є членами ЄС, працювати в естонських стартапах, перевести свої існуючі стартапи або заснувати нові в Естонії на пільгові терміни.

Претенденти на стартап-візу повинні заповнити заявку з докладним описом бізнес-плану. Заявку буде розглядати Комітет стартапів (Startup Committee). Рішення приймається протягом десяти робочих днів, після чого заявник при позитивному рішенні отримує спеціальний код, з яким можна подати документи на отримання візи в найближчому посольстві Естонії.

У разі позитивного рішення, претенденти матимуть вибір між подачею заявки на річну візу з можливістю продовження ще на один рік, або на п'ятирічну стартап-візу. Програмою також можуть скористатися естонські роботодавці-стартапери, які хочуть найняти іноземного фахівця, який проживає за межами Євросоюзу.

Для цього необхідно подати заяву про залучення зарубіжних співробітників на пільгових умовах. У разі схвалення заявки Комітетом компанія отримує право на працю іноземних співробітників на термін до п'яти років. При більш тривалій співпраці іноземний співробітник повинен буде подати документи на отримання дозволу на проживання.

Джерело: Immigrant.today


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Приходьте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий