Шановні громадяни !

Похожее изображение

Перед тим, як подати нотаріусу сфальсифіковану оцінку на нерухоме манно з умисно заниженою вартістю об'єкта нерухомого майна ознайомтесь будь-ласка з положеннями Кримінального кодексу України

Стаття 212. Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів

  1. Умисне ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходжения до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у значних розмірах, - карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
  2. Ті самі діяння, вчинені за попередньою змовою ГРУПОЮ осіб, або якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у великих розмірах, - караються штрафом від п'ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на сірок до трьох років.
  3. Особа, яка вперше вчинила діяння, передбачені частиною першою та другою цієї статті, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона ДО притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов’язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою (фінансові санкції, пеня).

Таким чином, кваліфікація відповідальності за ст. 212 КК України у 2017 році буде здійснюватися за такими пороговими показниками :

відповідно до п. 5 підрозділу 1 Розділу XX та пп. 169.1.1 Податкового кодексу України,

НМДГ дорівнює 50 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Тобто НМДГ на 2017 рік становить 800 грн (50 % від 1 600 гри). Кваліфікація за ч.І ст. 212 КК України становить 1000* 800 = 800 000 гривень Кваліфікація за ч.2 ст. 212 КК У кра становить 3000* 800= 2 400 000 гривень


БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ, СВІЙ ЧАС, СВОЇ ГРОШІ ТА СВОЮ ВОЛЮ!!!


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Приходьте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий