Щомісячну допомогу при народженні дитини хочуть підвищити до рівня мінімальної зарплати

Щомісячну допомогу при народженні дитини хочуть підвищити до рівня мінімальної зарплатиДопомогу при народженні дитини пропонують нараховувати та виплачувати щомісяця у розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виплати допомоги при народженні дитини. Про це йдеться у законопроекті №5709-1, зареєстрованому у Верховній Раді України 9 лютого 2017 року.


У пояснювальній записці до проекту вказується на негативну динаміку приросту населення, що пов'язують зі складною економічною ситуацією у державі і як наслідок відсутністю стабільності у родинах, що народжують дітей.


Проектом пропонується встановити, що виплата допомоги у розмірі 41 280 гривень здійснюється одноразово у сумі, що дорівнює 5 мінімальним заробітним платам, і впродовж наступних 36 місяців – щомісячно у розмірі 1 мінімальної заробітної плати.


Пропонується також передбачити, що право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного чи шестирічного віку за цим Законом має – один з батьків дитини, баба, дід чи інший родич, які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, одним із прийомних батьків чи батьків-вихователів.


Нагадаємо, що на сьогодні відповідно до статті 12 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10 320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.


Варто зазначити, що на розгляд парламенту також подано ініціативу повернути стимуюючі виплати при народженні другої і більше дитини.


Джерело: ukrainepravo.com


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Приходьте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий