Аптечка в дорогу: які ліки варто взяти з собою в Америку

Ні для кого не секрет, що хвороба може добряче вдарити по кишені, а якщо Ви проживаєте у США і не маєте медичного страхування, то ліки таки обійдуться Вам у кругленьку суму. Тож які препарати і за яких умов можна перевезти із-за кордону в США.

Проблеми, з якими можна зіштовхнутись:​

Проблема №1: В США неможливо купити ліки без рецепта від лікаря. У загальному доступі тільки мінімальний «first aid kit» (аптечка першої допомоги) - жарознижуючі, антисептики для дрібних ранок, протиалергічні та засоби для виведення токсинів.

Проблема №2: Будь-які ліки можна ввозити в США суворо за рецептом і в кількості для однієї людини, причому в складі ліків не повинно бути наркотиків і заборонених речовин, тобто вони повинні бути сертифіковані в США.

Проблема №3: ​​Митниця не завжди чіпляється до ліків, що дозволяє злегка порушити правила. Але якщо Вас спіймають, буде погано: загроза штрафу або навіть в'язниці.


Які ліки можна взяти в США?

Ви можете взяти з собою всі прописані Вам лікарем медикаменти. У рецепті повинна бути вказана періодичність прийому. Деякі досвідчені мандрівники радять перекласти рецепти на англійську. Кількість препаратів - достатня на термін перебування з урахуванням дозування за рецептом.

Багато ліків в СНД продаються без рецепта. Якщо це перша допомога, претензій з боку митниці бути не повинно. Однак для впевненості краще зайти в районну поліклініку і попросити рецепти на всі ці препарати.


Які ліки не можна провозити в США?

З популярних в СНД в США заборонено ввозити марганцівку (фізична небезпека для літака), йод, зеленку, «Корвалол», «Валокордин», деякі антидепресанти, більшість транквілізаторів, багато м'язові релаксантів і знеболюючих.

Як везти ліки за правилами?

Потрібно задекларувати всі ліки на митниці. У кожного засобу повинен бути рецепт з печаткою. Таблетки і все інше перевозиться в оригінальних контейнерах. Кількість таблеток має бути відповідною потребам однієї людини. Медикаменти, крім необхідних на час польоту, бажано перевозити в багажі.


Як насправді ввозять медикаменти в США?

За відгуками перетинаючих кордон, претензії до перевезення ліків пред'являються рідко, тільки якщо ситуація зовсім підозріла. Наші люди успішно возять і по 10 пачок таблеток «на замовлення» родичам, і блістери без рецептів, та все що завгодно.

У більшості випадків, коли Вашу сумку вже розкрили і висловили невдоволення, медикаменти просто конфіскують, а Вас відпустять. Якщо таблетки в багажі, їх можуть вилучити взагалі без вашої участі. Однак, якщо в ліках є наркотичні речовини або щось, здатне вплинути на психіку, вас можуть притягнути до відповідальності за серйозної статті. Тому важливо прочитати склад кожного ліки і перевірити ці речовини на легальність заздалегідь.

Ви повинні розуміти, що ви везете, і бути готовими пояснити співробітнику прикордонної служби, для чого вам таблетки, і що це за речовини, а краще все-таки везти їх відразу з рецептами, коробками і вкладишами.


Які таблетки не має сенсу брати в США?

Звичайно, коли все під рукою, ви відчуваєте себе спокійніше, але США - НЕ дикий острів посеред океану, і в разі чого медикаменти краще купити на місці. Безумовно, якщо Ви давно лікуєтеся від серйозної хвороби, спеціальні ліки треба брати з собою. Але все ситуативне краще купувати в разі потреби тут.


У США є все, навіть активоване вугілля, який тут називається «Activated Charcoal Tablets». Основні медикаменти для першої допомоги продаються в кожному супермаркеті, так що придбати їх буде не проблема.


Джерело: ukrnewyork.comВам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий