Що таке "гід Мішлена" і з чим його їдять

Фото Територія твого розвитку.Якщо ти досі вважаєш, що краще твоєї мами ніхто не готує, то варто дати мішленівським кухарям шанс.

Є люди, які присвятили все своє життя перетворенню їжі в мистецтво. Вони можуть створити кулінарний шедевр навіть зі звичайної курки і локшини. І всі заклади, в яких подають кращі страви в світі, зібрані в "Червоному гіді Мішлена".

"Гід Мішлена" - від списку кафе до нагороди за кращий ресторан

Перший гід вийшов в 1900-му році і створювався як інформаційний довідник для автолюбителя. Це був просто список заправок, кафе, стоянок і мотелів. Замовила його фірма-виробник шин Michelin. А назвали довідник "Червоний гід Мішлена" через його обкладинку.

Зміна концепції сталася тільки через 30 років. З 1930-х років особливі оцінки - зірки - почали давати закладам і шеф-кухарям за їхні досягнення в кулінарії. Тепер потрапити в цей гід - найкраща нагорода, це "Оскар" в світі кулінарії.

Що означає кількість зірок?

Спочатку ресторани ранжувались за вартістю. Зірка присуджувалася найдорожчим. Але разом зі зміною концепції змінився і підхід до оцінки.
Одна зірка - дуже хороший заклад для своєї категорії. Дві зірки - відмінна кухня, заради ресторану можна змінити маршрут. Три зірки - чудова робота кухаря, варто приїхати спеціально.

Оцінки гіда Мішлена

Але це ще не все. Є бейдж bib gourmand, яким відзначаються хороші гастрономічні ресторани.

І з цього року ввели ще один знак відмінність - мішленівську тарілку, яких теж може бути кілька. По суті, це можливість виділити заклади, які не дотягують до рівня зірок, але варті уваги.

Хто дає зірки і як точно оцінюють - таємниця
Інформація про інспекторів ретельно ховається, як і графіки відвідування. Наприклад, Чан Хон Мен, торговець вуличною їжею з Сінгапуру, який нещодавно отримав зірку, думав, що його розігрують, коли йому принесли запрошення на церемонію вручення зірки. Ніяких попереджень, анонсів, преси та відеокамер. Робиться це для досягнення максимальної об'єктивності та неупередженості оцінки інспектора. Тобто, щоб отримати зірку, потрібно відповідати високому рівню постійно, без збоїв. Інакше її можуть просто забрати. Великий удар по ресторану і шефу, який витримує не кожен. Французький шеф-кухар Бернар Луазо наклав на себе руки на тлі неправдивих чуток про те, що у його ресторану нібито збираються відібрати одну зірку.

Атмосфера закладу, інтер'єр, якість обслуговування - все це теж оцінюють, нагороджуючи зірками. Але це вторинні критерії, головний - кухня.
Якщо вірити Стівену Фраю і його "Книзі загальних помилок. Частина 2", інспектори їдять в ресторанах 240 днів в році, доїдають всі замовлені страви до кінця і нікому не говорять про свою роль, навіть рідним.

Якщо хочеш поїсти в мішленівському ресторані, готуй кілька тисяч гривень

Закладів, зазначених у "Червоному гіді", в Україні немає. Хоча, кажуть, що інспектори намагаються такі знайти.

Найближчі зореносні ресторани знаходяться в Варшаві. Їх два, за версією видання 2016 року. По зірці у кожного. Ціни на страви ранжуються від 900 до 2500 гривень.

Але це дрібниця в порівнянні з найдорожчим рестораном з трьома мішленівськими зірками Masa в Нью-Йорку. Обід там обійдеться в 15 000 гривень мінімум - $ 595, не включаючи податки і напої.

Фірмове блюдо Чан Хон Мена коштує всього $ 1,5. Це найдешевша їжа в гіді. Правда, переліт в Сінгапур істотно збільшить її вартість:)

Наявність мішленівської зірки не гарантує захоплюючого виду з вікна, розкішного інтер'єру або особливих розваг. За правилами гарного кухонного тону, ніщо не повинно відволікати від насолоди їжею. Але в закладі, зазначеному в гіді, точно тільки свіжі продукти, оригінальна подача, незабутні смакові відчуття.

Джерело: businessviews.com.ua


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий