Відкрито безкоштовний онлайн-курс із права на особисту недоторканість

Відкрито безкоштовний онлайн-курс із права на особисту недоторканість

У рамках освітньої програми Ради Європи у сфері прав людини відкрито безкоштовний онлайн-курс «Право на особисту недоторканність (біоетика)». Він може бути корисним для суддів, прокурорів, адвокатів або співробітників галузі охорони здоров’я. Про це повідомляє прес-служба ВСУ.


Курс на тему «Право на особисту недоторканність (біоетика)» досліджує питання в інтерактивній формі, показуючи синергію і відмінність між Хартією основних прав Європейського Союзу, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод та Конвенцією про права людини та біомедицину (Конвенція про біомедицину, м. Ов’єдо, Іспанія).


Курс також розглядає судову практику Європейського суду з прав людини  і Суду Європейського Союзу, указуючи на такі проблеми:


медичне втручання або вилучення органів без згоди;


медичний супровід у дітородінні;


фізичне насильство;


питання, пов’язані із закінченням життя людини.


Отримати доступ до онлайн-курсу можна за посиланням. Для входу в систему використовується особистий обліковий запис HELP, створити який можна за посиланням.


У рамках курсу право на недоторканність вивчатиметься у двох великих темах.


Перша з них висвітлює право на особисту недоторканність у цілому, яка традиційно охоплює право на приватне життя й заборону застосування тортур. Друга охоплює право на особисту недоторканність у конкретних галузях медицини й біології та складається з таких модулів:


принцип вільної та усвідомленої згоди;


заборона євгеніки;


заборона репродуктивного клонування людини;


заборона фінансової вигоди.


Курс детально охоплює ці питання і допоможе юристам-практикам сформувати навички, необхідні для подальшого застосування відповідних європейських норми і судової практики або посилання на них.


Джерело: ukrainepravo.com


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий