Зареєструвати бізнес відтепер можна не виходячи з дому

Картинки по запросу он-лайн будинок юстиції

Відтепер усі українці можуть зареєструвати та ліквідувати фізичну особу-підприємця он-лайн. На порталі http://online.minjust.gov.ua також можна скористатися послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану. Проект Міністерства юстиції «Он-лайн будинок юстиції» вийшов на всеукраїнський рівень.


Національний проект «Он-лайн будинок юстиції» пропрацював у тестовому режимі на рівні Києва майже рік. За час існування «Он-лайн будинку юстиції», послуги вийшли на новий рівень. З 11 квітня 2016 послугами «Он-лайн будинку юстиції» з повторного отримання документів у сфері ДРАЦС скористалися 658 осіб.


Це підтверджують статистичні дані за період з 1го травня 2016 року: 755 витягів та 742 свідоцтво з Держаного реєстру актів цивільного стану громадян отримано; 5095громадських організацій зареєстровано; 247засобів масової інформації зареєстровано.

За період 1-27 лютого 2017 року, портал проглянуло понад 300 тисяч разів.

На моє переконання, це саме той проект, який буде прикладом для інших міністерств стосовно того, як розбудовувати електронне врядування та спрощувати життя кожного українця. Це справжній прорив у сфері надання послуг. Адже наша філософія – отримати послуги в сфері юстиції максимально швидко - в 3 кліки мишкою.


Додаткова інформація

Окрім вищезгаданих сервісів, українці також можуть отримати інформацію з єдиного держреєстру усіх реєстрів Мін’юсту, зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис онлайн.

Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо твого майна.

Нет комментариев
Добавить комментарий