РОЗІРВАННЯ ТРУДОВОГО КОНТРАКТУ З ПІДСТАВ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЙОГО УМОВАМИ, ЯКІ НЕ МІСТЯТЬ ОЗНАК ДИСЦИПЛІНАРНОГО ПОРУШЕННЯ, НЕ Є ДИСЦИПЛІНАРНИМ СТЯГНЕННЯМ – ВСУ (СПРАВА №6-86ЦС17)

звільнення

Верховний Суд України 22 лютого 2017 року при розгляді цивільної справи №6-86цс17 про визнання наказу про звільнення незаконним та поновлення на роботі висловив наступну правову позицію.


Відповідно до ч. 3 ст. 21 КЗпП України контракт є особливою формою трудового договору, в якому строк його дії, права, обов’язки і відповідальність сторін (у тому числі матеріальна), умови матеріального забезпечення і організації праці працівника, умови розірвання договору, в тому числі дострокового, можуть установлюватися угодою сторін.

Згідно пункту 8 частини першої статті 36 КЗпП України підстави, передбачені контрактом, є самостійною підставою припинення трудового  договору, а його розірвання з підстав передбачених контрактом, які не містять ознак дисциплінарного порушення, не є дисциплінарним стягненням, а тому положення  статті 149 КЗпП України на спірні правовідносини не поширюється.


Джерело: biz.ua


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий