Чехія проти безвізового режиму з Україною

Ряд країн Євросоюзу має намір заблокувати ініціативу з надання жителям України безвізового режиму. Європейські політики висловили побоювання, що вільний в'їзд в ЄС підвищить число нелегальних мігрантів, які будуть прагнути знайти роботу, а така перспектива видається вкрай небажаною.

 

Особливе занепокоєння в зв'язку з можливим скасуванням віз для українських громадян відчувається в Чехії. Там кількість трудових мігрантів з України на сьогоднішній день переважає число приїжджих з інших країн. Беручи до уваги нездатність Києва впоратися з економічною і політичною кризою, приплив українців до Євросоюзу може тільки посилитися. Про це розповів депутат чеського парламенту Зденек Ондрачек. На його думку, зараз скасування візового режиму не відповідає ситуації в сфері безпеки ні в Україні, ні в самому Євросоюзі.


"Можливий приплив українських радикалів у мене викликає таку ж заклопотаність, як і ісламістських фанатиків. А ці радикали рано чи пізно побіжать зі своєї країни, щоб уникнути суду," - зазначив чеський політик.

За словами депутата Європарламенту від Чехії Яромира Кохлічека, Прагу підтримають і інші країни ЄС.


"Деякі європейські держави намагатимуться заблокувати ініціативу про надання Україні безвізового режиму. Може йтися про країни Бенілюксу, перш за все Голландію і Бельгію, які мають негативний досвід роботи з великими потоками мігрантів з арабських країн," - зазначив Кохлічек. Також проти можуть виступити Португалія, Італія і Іспанія, де гостро стоїть проблема безробіття.


Раніше повідомлялося, що Європарламент опублікував дату розгляду питання про безвізовий режим для України - 5 квітня.


Джерело: korrespondent.net


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий