У ЄЄ наполягають, що Україні потрібен антикорупційний суд

У ЄЄ наполягають, що Україні потрібен антикорупційний суд

Посол Євросоюзу Хьюг Мінгареллі висловив підтримку Національному антикорупційному бюро та Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі і заявив про потребу створення спеціалізованих антикорупційних судів в Україні. Про це йдеться у Твіттері представництва ЄС.«НАБУ і САП роблять важливу роботу, особливо останніми днями; приємно бачити, коли суди вдаються до дій», – наголосив Мінгареллі.«Боротьба з корупцією – головний виклик, задля цього Україна потребує спеціалізованих антикорупційних судів», – додав він.


Посол ЄС також наголосив, що антикорупційні органи в Україні повинні діяти незалежно, адже від цього залежить майбутнє верховенства права.Крім того, в представництві ЄС підкреслили важливість проведення майбутнього аудиту НАБУ незалежними фахівцями.


Парламентський Комітет з питань запобігання та протидії корупції визнав, що законопроект № 6011 про антикорупційні суди не має корупційних ризиків та рекомендував ухвалити його за основу.


Водночас Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк вважає, що створення антикорупційного суду не потрібне в Україні, оскільки це стане зайвою ланкою в судовій системі.


Джерело: Європейська правда


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий