Профільний комітет рекомендує парламенту прийняти в другому читанні та в цілому проект Трудового кодексу

Проект нового Трудового кодексу України передбачає важливі нововведення у порівнянні з діючим Кодексом законів про працю.


Згідно нового кодексу, кожен новий працівник буде призначатися на роботу шляхом укладення трудового договору в письмовій формі. При цьому кожен співробітник має бути обізнаний у письмовому вигляді про свої права та обов’язки.


Запропонований проект Трудового кодексу надає право роботодавцю збирати відомості щодо працівника, який влаштовується на роботу.

Заслуговує на увагу також і те, що відсутнє в підтриманому законопроекті таке поняття як «профспілка».


У відповідності до положень нового Трудового кодексу, в доповнення до діючих стягнень за порушення дисципліни, тепер  працівника можна також і попередити. В той час як діючий КЗпП, передбачає у ст. 147 застосування лише звільнення або догани.

Цікавим нововведенням є обідня перерва в спеку, яка є аналогом традиційної для жителів Південної Європи, сієсти, коли з 14.00 до 16.00 все закривається на перерву.


Випробувальний термін для більшості професій пропонують зменшити до одного місяця,

Відповідно до нового Трудового кодексу роботодавці повинні письмово обґрунтовувати в прийомі на роботу. Причому цей документ можна буде використовувати в суді.

Також представники Мінсоцполітики встали на сторону працівників і внесли правку, яка забороняє звільняти матерів, у яких є діти до шести років.


Крім того, доповнюються підстави для звільнення працівника за ініціативною роботадавця. За новим кодексом звільнити можуть також і за розголошення службової таємниці, порушення техніки безпеки і ухилення від медогляду або щеплень.


Вводиться поняття “робота вдома”. Оплачується вона так само як і на підприємстві чи в офісі.

За несвоєчасно виплачену заробітну плату роботодавець сплачуватиме пеню. Проте її розміри поки не уточнюються. Також в кодексі передбачено, що працівник може відмовитись виконувати свої обов’язки, якщо заробітна плата не виплачується вчасно або не в повному обсязі.


Проект Трудового кодексу передбачає збільшення щорічної відпустки з 24 до 28 днів. Відпустка подовженої тривалості надається працівникам лісової промисловості (59 днів), працівникам підземних гірничих робіт (69 днів).


Джерело: lawsociety.com.ua


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 5

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий