Запропоновано з 1 жовтня підвищити мінімальну зарплату до 5 000 грн: законопроект

21 березня у Верховній Раді зареєстрований законопроект №6217 "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати до п'яти тисяч гривень на місяць з метою підвищення реальних доходів громадян)". Його авторами є О. Ляшко, В. Галасюк, В. Вовк, А. Лозовий та ще 9 нардепів.

З метою покращення соціально-економічної ситуації в країні, підвищення реальних доходів і життєвого рівня громадян, а також для створення імпульсу прискореного розвитку економіки на основі внутрішнього платоспроможного попиту пропонується з 1 жовтня 2017 року встановити такий розмір мінімальної заробітної плати:


  • у місячному розмірі – 5 000 гривень;
  • у погодинному розмірі – 30,21 гривні.


Нардепи зауважили, що запропонований законопроект є особливо актуальним, враховуючи зростання рівня споживчих цін за останні 3 роки на 90%, а також багатократне підвищення комунальних тарифів та вартості енергоносіїв –  невід’ємних складових споживчого кошика кожного українця.

Нагадаємо, що на початку тижня Прем'єр-міністр В. Гройсман повідомив, що підвищувати мінімальну зарплату у 2017 році більше не будуть (на сьогодні - це 3200 грн). Нет комментариев
Добавить комментарий