ПРАЦІВНИКИ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ТЕПЕР МОЖУТЬ НАВЧАТИСЯ ДИСТАНЦІЙНО

Працівники бюро правової допомоги тепер можуть навчатися дистанційно

З 18 квітня в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом».

Як повідомили у Координаційному центрі БПД, курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів.

Разом із тим, навчання доступне й іншим працівникам системи БПД та усім фахівцям поза системою, які працюють із людьми або цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів.

Для того аби стати слухачем курсу, необхідно лише зареєструватися, перейшовши за посиланням http://e-learning.legalaid.gov.ua/

Курс складається з чотирьох модулів: орієнтаційний модуль. ефективна комунікація. управління емоціями та управління стресом.

Фахівці в системі безоплатної правової допомоги, які працюють із клієнтами, пройдуть навчальний курс уже до середини червня нинішнього року.
Дистанційний курс є постійно діючим та відкритим для всіх охочих. У рамках кожного з прослуханих модулів слухач курсу проходитиме низку тестів. А наприкінці, за умови складання всіх тестів – отримає сертифікат.


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
shashlykov@legal.co.ua
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1

Ми готові вирішити Вашу проблему!


Нет комментариев
Добавить комментарий