Кава, хліб, житло: в яких країнах ЄС найнижчі ціни

Кава, хліб, житло: в яких країнах ЄС найнижчі ціни

Після того, як в ЄС було ухвалено рішення про безвізовий режим для України, кількість охочих отримати біометричний паспорт зросла на 20 відсотків

Після того, як в ЄС було ухвалено рішення про безвізовий режим для України, кількість охочих отримати біометричний паспорт зросла на 20 відсотків. В кожної людини свої цілі щодо подорожі до Європи: туризм, відпочинок, пошук натхнення. Та на все потрібні гроші. Тож пропонуємо вам дізнатися трошки про цінову політику деяких країн ЄС.


Так, якщо ви хотіли б випити кави, то маєте знати, що філіжанка цього запашного напою в різних країнах коштує по різному. В Данії – це 4,55 євро, Швеція – 3,46 євро, Фінляндія – 3,25 євро, Люксембург – 3,14 євро, Англія – 2,97 євро за філіжанку.

Разом з тим, найдешевша кава буде в Болгарії – 1,03 євро за одну порцію.


Традиційно однією з найдорожчих країн ЄС вважається Данія, де вартість життя, за підрахунками експертів, втричі дорожче, аніж в Україні. Так, буханець білого хліба в цій країні в перерахунку на гривні обійдеться в 62 гривні, а десяток яєць – 76 гривень, оренда однокімнатної квартири – від 19 до 27,5 тисяч гривень на місяць.


У свою чергу Чехія вважається країною з середніми цінами як на продукти харчування, так й на житло. Буханець хліба в цій країні коштує 22 гривні, а десяток яєць – 32 гривні. Винайняти житло в Чехії коштуватимевід 9,8 до 12 тисяч гривень на місяць.

Нарешті, серед країн Євросоюзу з найбільш демократичними цінами на основні продукти харчування та житло значаться Болгарія та Угорщина. Так, в першій буханець хліба коштує близько 20 гривень, а десяток яєць – трохи більше 30 гривень. При цьому вартість місячної оренди однокімнатної квартири – 5-7 тисяч гривень.


А от в Хорватії, за такої ж ціни на продукти, квартири дорожчі – від 6 до 8,5 тисяч гривень.


Джерело: ZvistkaPL


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий