Санкції Порошенка оскаржили до Конституційного Суду


49 народних депутатів унесли до КС подання щодо невідповідності Конституції положень Указу Президента, яким було введено в дію рішення РНБОУ про застосування персональних економічних та інших санкцій.


Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті КСУ.

Наразі конституційне подання передано на вивчення в Секретаріат Суду. З текстом подання можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, Президент увів у дію рішення РНБО про застосування санкцій відносно ряду осіб. Під них потрапили 1228 фізичних та 468 юридичних осіб, частина з яких є зареєстрованими в Україні.


Відповідний Указ Президента від 15 травня 2017 №133/2017 набрав чинності 17 травня. Серед іншого у документі вказується про блокування доступу до соціальних мереж «Вконтакте» і «Однокласники», всіх сервісів «Яндекс», окрім головної сторінки пошукового сервісу. Доступ до веб-сторінок заблокований в рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group. Інтернет-провайдери повинні будуть заблокувати доступ до самого сайту Mail.ru. 


Водночас, у РНБОУ повідомляли, що за користування ресурсами, що підпали під санкції, українців не каратимуть та навіть нагадували, як можна обійти блокування.


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1

Ми готові вирішити Вашу проблему!Нет комментариев
Добавить комментарий