Зарплати у Польщі вкотре зростатимуть

Пропозицію підвищити мінімальну заробітну плату в 2018 р. до 2080 злотих, a мінімальну ставку за годину роботи до 13,50 злотих прийняла Рада Міністрів на засіданні у вівторок.

Уряд пропонує, щоб мінімальна заробітна плата в 2018 р. становила 2080 злотих. Це означає підвищення на 80 злотих (4 %) по відношенню до 2017 р. «Одночасно Рада Міністрів пропонує, щоб мінімальна ставка за годину в 2018 р. становила 13,50 злотих (у 2017 у. це було 13 злотих)», – підкреслено в повідомленні «CIR».


«CIR» зазначив, що підвищення мінімальної заробітної плати не повинно негативно вплинути на ринок праці. «Нинішня економічна ситуація Польщі дозволяє на зрівноважене підвищення мінімальної оплати, адекватно до економічного росту і росту продуктивності роботи, а також зниження рівня безробіття. Пропонований розмір мінімальної заробітної плати не повинен негативно вплинути на ринок праці», – читаємо у повідомленні.
Міністерство сім’ї, праці та суспільної політики пропонувало, щоб мінімальна заробітна плата становила 2100 злотих.


Буде вироблена спільна позиція

У відповідності до положень Рада Міністрів до 15 червня має представити Раді суспільного діалогу пропозицію щодо розміру мінімальної заробітної плати за роботу і мінімальні ставки за годину роботи. Проект повинна затвердити суспільна сторона; якщо не буде вироблена спільна позиція, то розмір мінімальної оплати, як і в минулому році, буде усталено розпорядженням.

Загальнопольське порозуміння профспілок і Форум профспілок прийняли спільну позицію щодо мінімальної заробітної плати в 2018 р. На їхню думку, вона повинна становити половину від середньої заробітної плати, тобто приблизно 2220 злотих. Працедавці в Раді суспільного діалогу хочуть, щоб мінімальна заробітна плата зросла тільки до обумовленого показника – до 2050 злотих.

З 1 січня 2017 року діє вища мінімальна заробітна плата і ставка за годину роботи. Мінімальна зарплата становить 2 тисячі злотих брутто (було зростання на 8,1 % – 150 злотих – у порівнянні до 2016 р.). У свою чергу, мінімальна ставка за годину – 13 злотих, і у відповідності до положень вона має визначатися у залежності від росту мінімальної заробітної плати за роботу на ставці.


Мінімальна годинна ставка також для самостійно працевлаштованих  

Мінімальна годинна ставка охоплює не тільки осіб, працевлаштованих на основі трудових договорів, але також тих, хто працевлаштований самостійно, наприклад, хто одноосібно надає послуги для фірм. Закон регламентує, коли таке рішення буде застосовуватися: наприклад, у договорах, в яких буде визначено час їхнього виконання. Мінімальна ставка за годину роботи застосовуватиметься до всіх договорів, незважаючи на спосіб визначення заробітної плати – згідно годинної, денної, тижневої, місячної ставок і т.д.


Кого не стосуватиметься мінімальна ставка? 
Виключення з правил щодо мінімальної годинної зарплати за роботу стосуватимуться джитячих і геріатричних будинків сімейного типу і цивільно-правових договорів під час опіки над учасниками екскурсійних поїздок. Мінімальна ставка також не стосуватиметься виконавця, котрий самостійно визначатиме місце і час реалізації завдань, якщо його заробітна плата залежатиме виключно від досягнутого результату.


Джерело: monitor-press


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий