Міжнародний день друзів

6

В День друзів ми вітаємо всіх наших читачів! Не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо Вам щоб Ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом Вас, друзі!


Вперше Міжнародний день друзів відсвяткували у 1935 році в США. Тоді американський Конгрес вирішив оголосити першу неділю серпня Національним днем дружби. Пізніше цю дату перенесли на 9 червня. Але в багатьох країнах світу, в тому числі і Україні, свято не стало офіційним.


Вже в 1958 році ООН вирішила, що дружба — це важлива частина життя, і відзначила День друзів, так і не вибравши конкретної дати. Більше ніж через 50 років, 27 квітня 2011 року на своїй 65-й сесії Генеральна Асамблея ООН у своїй резолюції встановила Міжнародний день дружби. Датою було вибрано 30 липня. Основою для цього свята була Декларація та програма дій в галузі культури миру та Міжнародного десятиріччя культури миру і ненасильства в інтересах всієї планети.


Слід зазначити, що окрім Дня друзів та Міжнародного дня дружби, є ще День жіночої дружби (третя неділя серпня), Тиждень старих та нових друзів (третій тиждень травня), а також Міжнародний місяць дружби (лютий).


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий