Відтепер громадянство Канади буде отримати простіше

У п'ятницю міністр імміграції Ахмед Хусейн сказав, що Ліберальний уряд готовий прийняти деякі запропоновані Сенатом поправки до законопроекту про громадянство. 


Мета цього законопроекту - скасувати багато поправок в процедурі отримання та втрати канадського громадянства, які вніс попередній Консервативний уряд.


Крім усього іншого, цей законопроект скасовує положення, що передбачає втрату людьми з подвійним громадянством їх канадського громадянства, якщо їх визнають винними в тероризмі, зраді або шпигунстві. Це вже було застосовано до однієї людини: Закаріа Амара, засудженого за участь в терористичній змові 2006 року в Торонто.


Набагато більше людей втрачають канадське громадянство, тому що воно було отримано обманним шляхом. Сенат хоче дати їм шанс оскаржити це рішення в суді до того, як їх позбавлять громадянства.


Хуссейн сказав, що уряд прийме цю пропозицію, але з деякими поправками. Наприклад, міністр отримає повноваження приймати рішення, коли людина заперечує анулювання громадянства.


Ліберали невідкладно вжили цю поправку після недавнього рішення Федерального Суду, в якому говориться, що люди мають право оскаржувати відгук свого громадянства, хоча Джон МакКаллум теж обіцяв, що консерватори дозволять апеляції.

"Прийняття цієї поправки покаже, що уряд прагне вдосконалити процедуру анулювання громадянства, щоб гарантувати процесуальну справедливість, зберігаючи при цьому цілісність нашої системи отримання і втрати громадянства", - сказав Хуссейн.


Уряд також візьме рекомендацію Сенату, яка полегшить отримання громадянства дітям без канадського батька.


Джерело: vancouverok.com


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1

Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий