Заступник міністра юстиції подав у відставку

Фото Юридична газета.У зв'язку з кардинальною відмінністю визначальних ціннісних орієнтирів, різним баченням цілей і засобів державної правової політики, реформування органів юстиції, подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги, а також втратою взаємної довіри з Міністром юстиції України Павлом Петренком, його заступник Андрій Вишневський подав заяву про звільнення його із займаної посади.


Про це повідомив Андрій Вишневський під час прес-конференції з приводу призначення Мін'юстом України тимчасово виконувача обов'язків директора Координаційного центру з надання безоплатної юридичної допомоги, протесту команди безкоштовної юридичної допомоги і роботи заступника міністра юстиції України.


«На жаль сьогодні, політика, яка проводиться Мін'юстом по відношенню до системи безоплатної правової допомоги становить небезпеку для її нормального функціонування, розвитку, через незаконне втручання з боку Міністерства на всіх рівням. Посилення ролі Міністерства в управлінні системою суперечить міжнародним стандартам і, зокрема, рекомендаціям Ради Європи, ключова рекомендація яких полягає в тому, що повноваження Міністерства повинні бути суттєво скорочені і, взагалі, потрібно думати про те, яким чином системі забезпечити реальну інституціональну незалежність. Я не можу погодитися з такою політикою Міністерства юстиції, як людина, яка безпосередньо причетна до створення і розвитку системи безоплатної правової допомоги. Як і не можу погодитися і з загальним баченням міністра юстиції Павла Петренка цілей і засобів державної правової політики, реформуванням органів юстиції. Причина в цьому – істотні розбіжності в наших світоглядних орієнтирах. До того ж втрачено взаємну довіру, без якої ефективна робота команди не може бути. У зв’язку з цим я сьогодні подав заяву прем’єр-міністрові України з проханням звільнити мене з посади заступника міністра юстиції», - зазначив пан Вишневський.


При цьому чиновник зазначив, що «картинка всередині Мінюсту дуже відрізняється від медійного образу, який транслюється на суспільство». Щодо того, чим займатиметься надалі, Андрій Вишневський зазначив, що «планує і надалі займатися питаннями правової політики і реформи системи юстиції, в якій ролі, і в яких формах – питання другорядне».


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий