Як дізнатися про свій робочий стаж не виходячи з дому

Багато, хто скаже, — а навіщо знати свій робочий, стаж, він буцімто і так відомий, наприклад  з трудової книжки.  Думаю, що не для кого не буде секретом, що більшість людей в сучасній Україні працювало або й зараз працюють не офіційно. До того ж, хтось працював або числився приватним підприємцем, і здавав нульові декларації, тому цікаво, чи зараховується цей період в трудовий стаж?


Як ви знаєте, в новій пенсійній реформі , яка планується вступити в силу цього року є нові норми виходу на пенсію. Щоб вийти на пенсію, має бути робочий стаж не менше 25 років, це якщо в цьому році. А потім, кожного наступного року, впродовж 10 років, мінімальний трудовий стаж буде збільшуватись на 1 рік.


Тобто кому сьогодні до 50 років, при виході на пенсію через 10 років, потрібно буде мати не менше 35 років робочого стажу.  Так от, чи всі люди знають, який в них офіційний робочий стаж на даний момент, і які відрахування в пенсійний фонд робилися на протязі цього періоду?

 

Тому ділимося з вами інструкцією, як про цю інформацію дізнатися, не йдучи в пенсійний фонд.

Знаходимо в пошуковій системі сайт пенсійного фонду або переходимло за посиланням http://portal.pfu.gov.ua


Для того, щоб зареєструватися на цьому сайті, потрібно відвідати пенсійній фонд, написати там заяву та отримати спеціальний код, але тому є інший спосіб, не виходячи з дому. 


Одним із способів авторизуватися на цьому сайті, є наявність у вас електронного ключа (це так званий електронний підпис). Таким ключем часто користуються підприємці та юридичні організації для подання електронних декларацій, або для доступу до різного виду електронних баз даних, реєстрів, тощо.  


Де взяти такий ключ?
В Україні є багато сертифікованих державою центрів, де видаються такі електронні ключі.  До списку таких установ входить «Приват-Банк». Якщо ви є клієнтом Приват-Банку, заходьте на сайт, який називається «Акредитований центр сертифікації ключів ПриватБанка» за цим посиланням:
https://acsk.privatbank.ua


Ось так він виглядає:


Потім зайдіть у вкладку Online-Сервіси

Тут ви маєте в полі «Для клієнтів» натиснути вкладку «Отримати сертифікат».

Увага! Не всі браузери підтримуються сайтом! Рекомендовані Chrome, Firefox, Safari.


Якщо Ваш браузер підходить, то ви попадете на сторінку авторизації, вона працює так само як і Приват24, ви повинні ввести свій фінансовий телефон і натиснути увійти. Далі ви авторизуєтесь так само як в Приват24

В наступному вікні, якщо ви заходите вперше, буде прохання встановити спеціальний плагін (розширення для вашого браузера), щоб встановити його, користуйтеся підказками браузера. Після встановлення розширення, обновіть вікно нажавши на клавіатурі клавішу F5.

Якщо ви встановили пагін, то при наступній авторизації ви попадете на сторінку, де ви побачите свої дані, перевірте їх, якщо поле E-mail порожнє, то заповніть його, після цього натисніть кнопку  «Дані вірні»

Далі вам потрібно обрати місце розташування файлу електронного ключа, краще його зберігати на з’ємному носії — на флешці або з’ємному диску, але можна і на жорсткому диску вашого ПК

Вибираємо носій, натискаємо «Ок» і йдемо далі

Далі ві повинні придумати пароль до свого електронного ключа, та ввести його 2 рази.

Пароль обов’язково запишіть або запам’ятайте, він вам ще знадобиться. Натискаємо «Далі»

Останнє вікно

Вітаю, ви отримали файл електронного ключа на свій носій! На цьому етапі можна закривати вікно АЦСК Приват-Банку. На вашому носії вже записаний файл ключа, цей електронний ключ буде дійсний протягом 1 року. А на вашу скриньку, яку ви надали раніше Приват-Банку прийде лист про підтвердження отримання вами електронного підпису(ключа).
Також є більш зручний та швидкий спосіб отримання електронного ключа напряму з вашого Приват24. 


Тепер, коли у вас є електронний ключ,  повертаємось до Порталу електронних послуг Пенсійного фонду України http://portal.pfu.gov.ua


Натискаємо кнопку «Вхід», у вікні, яке відкрилось, в полі «Виберіть АЦСК *» в списку шукаємо та вибираємо сертифікаційний центр, а саме — «АЦСЛ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»


Потім, у тій же формі, ви вказуєте місце розташування файлу вашого електронного ключа, вводите пароль від нього і натискаєте велику зелену кнопку «Увійти з ЕЦП»


Ви попадаєте в свій особистий кабінет. Далі ви вже самі зможете все там знайти і подивитись.


Увага! Статистика, яка відображається на електронному порталі, ведеться з 1998 року. Тому, якщо у вас є стаж до 1998 року, вам потрібно буде все одно звертатися до пенсійного фонду, та передавати їм документи які підтверджують цей стаж.


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий