Водія-українця на литовських номерах оштрафували на 1,5 млн грн

Українські суди почали штрафувати власників нерозмитнених авто на іноземній реєстрації за порушення митних правил

Такі судові рішення вже є у Києві та Одесі.


Зокрема, Київський апеляційний адміністративний суд став на сторону Державної фіскальної служби й постановив стягнути з власника Mercedes-Benz E320 на литовських номерах штраф в розмірі 300% від несплаченої суми митних платежів - 1 681 846 грн. Mercedes на іноземній реєстрації належав мешканцю Черкас.

22 грудня 2016 року ДФС виписала йому такий штраф за порушення митних правил. Він зміг оскаржити рішення в суді першої інстанції, проте тепер апеляційний суд став на сторону фіскалів. Втім, у власника Mercedes є ще шанс на касацію.


Окрім того, аналогічне рішення Київський апеляційний Адміністративний суд виніс й щодо власника Audi A4 на польських номерах. Штраф у цьому випадку виявився менше - 443 тис. грн.

Перед цим вже було прийнято ще кілька подібних судових рішень. Наприклад, жителя Одеси суд оштрафував на 618 тис.грн, однак той зміг оскаржити штраф.


  • В травні Комітет Верховної Ради з податкової та митної політики схвалив законопроект, який має змусити власників авто на іноземних номерах сплачувати збір при перетині кордону України.
  • Президент Петро Порошенко пообіцяв боротися зі зростанням кількості авт на іноземних номерах.


Джерело: Автоцентр


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!


Нет комментариев
Добавить комментарий