ПОСВІДЧЕННЯ ІНСПЕКТОРІВ ПРАЦІ МОЖНА ПЕРЕВІРИТИ НА САЙТІ ДЕРЖПРАЦІ

Посвідчення інспекторів праці можна перевірити на сайті Держпраці

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці можна перевірити на сайті Держпраці у розділі "Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю – Інформація щодо виданих посвідчень інспекторам праці".

У Державній службі з питань праці нагадують, що Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів  праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців.

Запроваджується також можливість проведення, за бажанням роботодавця, аналізу стану дотримання законодавства про працю та надання рекомендацій  щодо його застосування.


Відповідно до Порядку, контроль за додержанням законодавства про працю здійснюється інспекторами праці.


Інспектори праці мають контрольні повноваження, які підтверджуються службовим посвідченням встановленої форми, затвердженої наказом Мінсоцполітики  від 24.05.2017 № 866.


Під час проведення інспекційного відвідування своє службове посвідчення інспектор праці повинен пред’явити об’єкту відвідування чи уповноваженій ним посадовій особі. У свою чергу, бізнесу слід пам'ятати, що gід час проведення інспекційного відвідування він має право перевіряти в інспектора праці наявність службового посвідчення та у разі відсутності службового посвідчення не допускати його до проведення інспекційного відвідування.


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий