Держстат визначив професії із найвищим заробітком

Державна служба статистики України оприлюднила рейтинг середньомісячної заробітної плати за видами економічної діяльності за період з початку року у 2017 році


За даними відомства, найбільше в Україні отримують працівники, які працюють в авіаційній галузі. Середня зарплата складає тут 28 тисяч гривень. Наприклад, бортпровідник на внутрішніх і міжнародних рейсах може заробляти від 26 до 50 тисяч гривень. Але при цьому бортпровідники повинні ідеально знати англійську мову, мати вищу освіту і пройти додаткове навчання.

На другому місці офіційного рейтингу зарплат – фінансисти і страховики. Їхня середня зарплата понад 12 тисяч гривень. Однак їх зарплата може бути і вищою, адже їм можуть доплачувати в конвертах, розповідає HR-експерт Олександр Білоус.


Найбагатші в Україні, якщо не брати до уваги бізнесменів та якісь виняткові посади генеральних директорів, – ті, хто заробляє в доларах. Більшість українських IT-фахівців працюють на іноземні ринки, а їхня праця оплачується у валюті, тому після девальвації гривні зарплати айтішників стали найбагатшою сферою, – зазначив Білоус.


Також найбільше зарплата за останні півтора року зросла у «білих комірців». На 30-35% «розбагатіли» працівники рекламного ринку, на 33% зросла заробітна плата адміністративного персоналу, на 32% більше отримують бухгалтери. У сфері автобізнесу приріст склав 35%. Активно ростуть зарплати і у продавців – плюс 29%.


Джерело: Урядовий кур’єр


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий