МІНСЦОПОЛІТИКИ УТОЧНИЛО, НА СКІЛЬКИ У ЖОВТНІ ЗРОСТУТЬ ПЕНСІЇ

Мінсцополітики уточнило, на скільки у жовтні зростуть пенсії

Підвищення розміру пенсій відбудеться з 1 жовтня, та розраховуватиметься індивідуально для кожного пенсіонера. Про це заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева.


Однак Урядом вже проведені попередні розрахунки та є дані щодо конкретних сум збільшення пенсій.


Так, більше мільйона українців, які вже вийшли на пенсію, отримають постійну надбавку до пенсії понад тисячу гривень.


Збільшення пенсій на суму від 500 до 1000 гривень торкнеться майже двох мільйонів пенсіонерів.


Близько 2,5 мільйонів пенсіонерів після перерахунку отримають надбавку до 500 гривень.


Ще три мільйони пенсіонерів отримають збільшення пенсійного забезпечення після перенесення підвищення соціальних стандартів з грудня на жовтень 2017 року.


«Після прийняття законопроекту про пенсійну реформу буде зроблено перерахунок пенсій для усіх пенсіонерів. Для кожного індивідуально, за єдиним підходом, буде розраховано новий, більший розмір пенсійного забезпечення. В першу чергу розмір виплат підвищиться для тих, хто давно вийшов на пенсію, та чиї пенсії протягом багатьох років не осучаснювалися. Це старше покоління, яке важко працювало та несправедливо опинилося за межею бідності через неприйнятне мізерне пенсійне забезпечення», - заявив Андрій Рева.


Також пенсійна реформа передбачає унеможливлення повторення ситуації з відсутністю осучаснення пенсій, адже законопроектом ліквідується можливість не проведення перерахунку через пряму залежність від наявності фінансових ресурсів, та встановлюється чітка норма про обов’язковий щорічний перерахунок пенсій за єдиною формулою, яка враховує два основні економічні параметри - збільшення інфляції та зростання середньої зарплати. Таким чином, пенсії зростатимуть щороку, як мінімум, вище за рівень інфляції.


Джерело: ukrainepravo.com


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий