Подорожувати до популярної європейської країни незабаром стане простіше

Орієнтовно від 22 вересня відкриється регулярний авіарейс Львів-Мілан, повідомляє директор львівського аеропорту Тетяну Романовську.


"Ми знайшли нову італійську компанію, яка вже днями оголосить, що 22 вересня Львів матиме новий рейс на Мілан по п'ятницях і неділях", – цитує видання Тетаню Романовську.


Також, за її словами, згодом кількість авіарейсів Львів-Мілан може зрости до трьох на тиждень, а з грудня можуть запустити прямі авіарейси до Венеції та Неаполя. Очікується також, що влітку наступного року відкриються прямі рейси зі Львова до Верони, Парми і на Сардинію.


"Це не лоукост, а низькотарифна авіакомпанія. Не варто розраховувати на квитки по 30 євро, але по 60-70 євро – цілком. Я не можу оголосити назву авіакомпанії. Італійці самі днями оголосять про цей рейс, але поки ще чекають остаточних погоджень з Києва", - додає Тетяна Романовська


За словами директорки, італійська авіакомпанія отримала знижку у 80 відсотків на обслуговування у львівському аеропорту.


"Це стандартна знижка, яку ми зараз пропонуємо усім авіакомпаніям, [...] така своєрідна акція, яка триватиме доти, поки ми не наберемо необхідні об'єми [перевезень]", – розповідає Тетяна Романовська.


Джерело: zaxid.netВам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий