КАБМІН РОЗШИРИВ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ДЛЯ ЯКИХ ЗНІМАЮТЬ ВІДБИТКИ ПАЛЬЦІВ

Кабмін розширив перелік документів, для яких знімають відбитки пальців

Кабінет Міністрів України розширив перелік документів, під час оформлення яких до безконтактного електронного носія вносяться відцифровані відбитки пальців рук особи. Про це йдеться в урядовій постанові від 18 серпня 2017 року № 628.


Також уточнено підстави отримання і неможливості отримання відбитків пальців рук особи, а також, визначено перелік уповноважених суб'єктів, які мають повноваження з отримання відцифрованих відбитків.


Так, відцифровані відбитки пальців рук отримуються і вносяться до «Єдиного державного демографічного реєстру та знищення відцифрованих відбитків пальців рук особи» у разі оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта України, службового паспорта України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідчення біженця, проїзного документа біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, проїзного документа особи, якій надано додатковий захист і картки мігранта;


Також їх знімають у разі оформлення паспорта громадянина України за згодою особи віком від 14 років і за згодою одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників – для особи, яка досягла 14-річного віку та яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною.


У разі пошкодження, відсутності вказівного пальця руки або погану якість отриманого графічного зображення ідентифікувати особу, беруться парні відбитки інших пальців рук або два будь-які відбитки пальців руки.


Якщо ж через якість зображення відцифрованих відбитків усіх пальців рук особу не вдається ідентифікувати і далі, складається акт, який затверджується керівником відповідного підрозділу ДМС або працівником закордонної дипломатичної установи.


Відцифровані відбитки пальців рук особи не знімають у дітей до 12 років і у випадку відсутності у громадянина всіх пальців рук. У разі коли особа не може пересуватися самостійно через стан здоров’я і потребує термінового лікування за кордоном відцифровані відбитки пальців рук також не отримуються.


Відбитки пальців отримують посадові особи уповноважених суб’єктів, передбачених Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».


Форма та формат електронних актів вилучення та знищення відцифрованих відбитків пальців рук особи визначаються МВС. 


Зазначимо, постановою Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 669.


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий