Як отримати допомогу на дитину: досвід Італії

Bonus Bebè - це соціальна допомога, яку виплачують в Італії батькам, в сім'ях яких народилася або була усиновлений дитина.


Що таке Bonus Bebè і хто його може отримати


Допомога призначена для незаможних сімей. Якщо сукупний прибуток родини не перевищує 25 тисяч євро на рік, то допомога виплачується у розмірі 80 євро на місяць. Родинам, які мають річний прибуток, який не перевищує 7 тисяч євро, то виплачують 160 євро на місяць. 


Допомогу видають щомісяця у період, поки дитині не виповниться три роки.


До слова, підтримку розраховано на ті сім'ї, у яких дитина народилася або була усиновлена ​​в період з 1 січня 2015 року по 31 грудня 2017 року.


Сплачують її рідним або прийомним батькам (незалежно: італійцями чи іноземцям, які мають постійний дозвіл на проживання в Італії або статус біженця).


Як подати заявку


Заявку на отримання допомоги необхідно подавати в INPS протягом 90 днів від дня народження або усиновлення дитини.

Заявку слід надсилати в електронному вигляді самостійно або звернутися по допомогу до патронату чи профільної асоціації.

Відправити запит самостійно можна, зареєструвавшись та отримавши PIN-код для входу на веб-сайті INPS.

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись в контактний центр INPS за телефонами: 803 164 зі стаціонарних або 06 164 164 з мобільних телефонів.


Після того, як INPS перевірить реквізити (дату народження дитини, річний прибуток сім'ї відповідно до ISEE, наявність постійного місця проживання), допомога виплачуватимуться щомісячно, починаючи від дати народження дитини або прийняття її до родини до досягнення дитиною трирічного віку або до настання третього року після її усиновлення.


Джерело:  Українська газета 


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий