США ускладнили процес отримання грін-карти

Служба громадянства та імміграції США (USCIS) буде поступово призначати особисті інтерв'ю для тих категорій іммігрантів, які раніше мали пільги та могли запитувати вид на постійне місце проживання в США без додаткових зустрічей і співбесід.


На такий крок імміграційна служба пішла після підписання указу 13780 «Захист нації від іноземного терористичного проникнення в Сполучені Штати» і є частиною всеохоплюючих заходів щодо подальшого виявлення та запобігання шахрайства, а також зміцненню цілісності імміграційної системи.


Починаючи з 1 жовтня, USCIS почне поетапно призначати інтерв'ю для наступних цілей:


  • Коригування заяв про статус на основі зайнятості (форма I-485, заявка на отримання грін-карти).
  • Клопотання родича біженця (форма I-730, возз'єднання сім'ї біженця) для бенефіціарів (жителів, які отримують допомогу), які знаходяться в Сполучених Штатах, і клопочуть про приєднання до основного заявнику-біженцю.


Раніше заявники цих категорій не потребували співбесіді з співробітниками USCIS, щоб їх клопотання про надання постійного місця проживання було розглянуто. Крім цих категорій, USCIS планує поступове розширення інтерв'ю з іншими категоріями мігрантів.


«Ці зміни відображають прихильність адміністрації підтримки і зміцнення цілісності імміграційної системи нашої країни», - сказав виконуючий обов'язки директора USCIS Джеймс У. Маккамент. «USCIS і наші федеральні партнери розробляють більш надійні процедури перевірки осіб, які бажають отримати імміграційні допомоги, щоб проживати в Сполучених Штатах».


Проведення особистих співбесід надасть офіцерам USCIS можливість перевірити інформацію, представлену в заяві фізичної особи, дізнатися нову інформацію, яка може мати відношення до процесу судового розгляду, і визначити рівень довіри особі, яка добивається постійне місце проживання в Сполучених Штатах.


Крім того, окремі особи можуть повідомляти про імміграційний шахрайстві або зловживаннях, заповнюючи форму ICE HSI.


Джерело: forumdaily


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!


Нет комментариев
Добавить комментарий