ОЗВУЧЕНО КЛЮЧОВІ ТЕЗИ ЗАКОНОПРОЕКТУ ПРО РЕІНТЕГРАЦІЮ ДОНБАСУ

Озвучено ключові тези законопроекту про реінтеграцію Донбасу

Представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що законопроект про реінтеграцію Донбасу презентують народним депутатам до жовтня цього року. Про це вона сказала під час брифінгу після засідання Погоджувальної ради у парламенті.


«Дуже багато запитань народних депутатів було з приводу закону про реінтеграцію Донбасу, цей законопроект готовий на 99%... Думаю, що до початку жовтня він буде презентований у парламенті», - сказала Луценко.


Вона додала, що ведеться обговорення  щодо  включення до законопроекту пунктів про поліцейську місії ОБСЄ або миротворчу місію ЄС.


«Єдиний момент, який зараз обговорюється,  - включення в цей законопроект миротворців чи місії миротворців, про що Президент України говоритиме у своєму виступі на Генасамблеї ООН, куди він поїде у другій половині вересня...», - сказала Луценко.


За її словами, у законопроекті Росія визнана країною-агресором.


«Ключові тези, які  там озвучені, - Росія названа агресором...ми вводимо поняття самооборони. Це дасть нам можливість вийти із поняття антитерористична операція, тому що там мають право бути задіяні лише сили СБУ, і  перейти в легітимність застосування Збройних сил України, сил спецпризначення і Національної гвардії України», - пояснила Луценко.


Вона також наголосила, що у законопроекті визначається  поняття тимчасово окупованих територій і нелегітимності самопроголошених республік «ДНР» та «ЛНР»: «Йдеться про поняття тимчасової окупації Луганської та Донецької областей Російською Федерацією через узурпацію влади самопроголошеними республіками «ДНР» та «ЛНР»...Чітко сказано, що всі рішення, які приймаються самопроголошеними органами влади на тимчасово окупованих територіях, є нелегітимними».


Також Луценко зазначила, що законопроект відповідає Мінським домовленостям і  в ньому окремим розділом прописані дії  української влади  щодо повернення та реінтеграції територій.


За словами Луценко, законопроект налічує 11-12 сторінок.


Джерело:  Укрінформ


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий