В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс з прав людини


Автори курсу роблять акцент на доступності курсу, сприянні розвитку громадянського суспільства. Він розрахований на тих, хто усвідомлює відповідальність за своє життя.


Про це зазначила лектор курсу, представниця Уповноваженого з прав людини Верховної Ради Ірина Кушнір.Цикл безкоштовних онлайн-курсів про права людини, розроблених Координатором проектів ОБСЄ в Україні, запускає студія онлайн-освіти EdEra 3-го жовтня.


Здається, що права людини, міжнародні конвенції – це щось суто юридичне, що це справа юриста. Але зверненню до юриста передує усвідомлення людиною її прав і ситуацій, коли вони можуть бути порушені. Тому реалізація і захист прав завжди починається з самої людини, – зазначив у презентації професор Київського національного університету ім. Шевченка Микола Гнатковський.Тому ми створили освітній онлайн курс, який доступною, неюридичною мовою пояснює суть основних прав і свобод та як їх захистити в державі, і в разі необхідності у міжнародному суді, – наголошує Ірина Кушнір.


У курсі викладатимуть Микола Гнатовський (проф. КНУ ім. Тараса Шевченка, президент Європейського комітету з питань запобігання катуванням), Ірина Кушнір (представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини), Назар Кульчицький (адвокат, старший викладач кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук Національного університету «Києво-Могилянська академія»).Навчальний курс розрахований на шість тижнів і відповідно шість навчальних модулів. Детальний опис і форму реєстрації можна знайти на сайті курсу. Після успішного завершення курсу учасники отримають сертифікати.


Вам необхідна наша допомога?
1. Зателефонуйте нам:
+ 38 (099) 9817805
+ 38 (063) 6736351
2. Напишіть нам:
denis.shashlykov@gmail.com
globus.nikopol@gmail.com
3. Завітайте до нас:
м. Нікополь, вул.Першотравнева, 1
Ми готові вирішити Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий