10 тисяч фактів подвійної приватизації землі виявили у Держгеокадастрі


Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру презентувала попередні результати аналізу матеріалів безоплатної приватизації земель впродовж 2013-2020 років, передає видання «Закон і Бізнес».


Як заявив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко, інформація про виявлені факти порушень буде передана до правоохоронних органів. Водночас для осіб, що свідомо, чи несвідомо взяли участь у таких діях, є можливість добровільного повернення земель, які були незаконно приватизовані.


«Є розуміння, що значна частина людей, які отримували землю по кілька разів, могли не знати про те, що порушують закон, бо навіть не підозрювали, що на їхнє ім’я були вже отримані земельні ділянки», — зазначив Р.Лещенко. Він додав, зараз тривають роботи із впровадження системи, яка дозволить в автоматичному режимі визначати, чи скористався громадянин своїм правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки за відповідним цільовим призначенням.  


Згідно повідомлення, щороку в межах безоплатної приватизації структурними підрозділами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у приватну власність громадян України передавалось близько 100 тис. га земель. У такий спосіб, із 2013 по 2020 роки затверджено проекти землеустрою та надано у власність громадянам 690 тис. га земель, із них 235 тис. га – учасникам АТО.


Аудит матеріалів безоплатної приватизації земель впродовж 2013-2020 років буде тривати до кінця 2020 року.


ДЖЕРЕЛО: Закон і Бізнес


Вам необходима наша помощь?


1. Позвоните нам:

+ 38 (099) 9817805

+ 38 (063) 6736351


2. Напишите нам:

denis.shashlykov@gmail.com


3. Приходите:

г. Никополь, ул.Первомайская, 1


Мы готовы решить Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий