У Держгеокадастрі перевірять законність приватизації паїв українцями


В Україні почали створювати реєстр осіб, які безоплатно приватизували землю. У Держгеокадастрі заявляють про незаконну приватизацію тисяч гектарів.

В Україні буде створена електронна публічна кадастрова карта України. До цього часу держава не вела облік громадян, які отримали по 2 га землі безкоштовно. Про це «Українському радіо» повідомили в Держгеокадастрі.


«До сьогоднішнього дня в нашій державі, роздаючи сотні тисяч гектарів землі в рамках безоплатної приватизації, немає офіційного єдиного реєстру громадян, які отримали ці 2 га безоплатно», — повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко, який був призначений на цю посаду 10 червня 2020 року.


«За роки, поки Держгеокадастр був розпорядником, і поки ним залишається, тисячі гектарів кращих земель України були розграбовані. Ми говоримо про прибережні зони, рекреаційні зони, землі


Причорномор’я та Приазов’я, про прекрасний природно-заповідний фонд, починаючи від Карпат і завершуючи Пуща-Водицею під Києвом, які через різні злочинні схеми були виведені в приватну власність», — заявив чиновник.


За його словами, відомство зробить аналіз цієї ситуації та публічно покаже на електронній публічній кадастровій карті України. Обіцяють назвати прізвища, тих хто зловживав правом на отримання землі, та передати всю інформацію про незаконні відведення земель до правоохоронних органів.


ДЖЕРЕЛО: Закон і Бізнес


Вам необходима наша помощь?

1. Позвоните нам:

+ 38 (099) 9817805

+ 38 (063) 6736351


2. Напишите нам:

denis.shashlykov@gmail.com


3. Приходите:

г. Никополь, ул.Первомайская, 1


Мы готовы решить Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий