Новости

Потерпілий може відмовитися від права вимоги до страховика та одержати повну компенсацію шкоди від особи, яка її завдала. Про це йдеться у постанові ВСУ від 14.09.2016 №6-725цс16 текст якої друкує..

В Україні вже звикли до помилок, яких припускаються останнім часом народні депутати під час ухвалення законів. Більшість з таких помилок виявляються і виправляються на стадії доопрацювання проектів. Втім, чимало «ляпів» нормопроектувальної техніки згодом спричиняють необхідність пошуку на практиці розумних шляхів виконання закону, допоки у Верховній Раді не «підлатають» ту або іншу прогалину.

Рада адвокатів України встановила розмір внесків на 2017 рік. Це передбачено рішенням РАУ № 291 "Питання сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2017 році", ухваленим 16 грудня.

Ця справа ілюструє принцип сімейного права, про те що при окремому проживанні матері та батька місце проживання дитини у випадку наявності спору ЗАВЖДИ визначається судом із матір’ю. Батькові вдалось перемоги у судах апеляційної та касаційної інстанцій та забрати дитину собі, проте ВСУ залишився послідовним, скасував ці судові рішення і повернув дитину матері незважаючи на час, що пройшов.  

Нідерланди мають прийняти рішення, ратифікувати або не ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та Європейським союзом до 15 березня, на яке заплановано парламентські вибори в цій країні. На сьогодні прогнози щодо ратифікації...