Новости

Міністерство інфраструктури України розробило пакет регуляторних актів з лібералізації та дерегуляції ринку регулярних міських, міжміських та міжобласних автобусних перевезень.

Нацкомфинуслуг распоряжением №3169 от 20 декабря исключила страховую компанию "Укрнафтатранс" из Государственного реестра финансовых учреждений в связи с аннулированием ее лицензии на осуществление страховой деятельности


Сотрудники Госпогранслужбы совместно с представителями прокуратуры и Национальной полиции пресекли в городе Подольске Одесской области незаконную деятельность, связанную с выдачей страховых полисов. Об этом сообщили в Государственной пограничной службе Украины.

Честь і гідність є одними з найважливіших прав, повага до яких гарантується державою першочергово. Реалізація цього права дає можливість особі відчувати себе повноцінною в суспільстві, забезпечує її взаємодію з іншими індивідами. Найдієвішим і найпоширенішим способом захисту честі і гідності є судовий.

Іноземні посольства нещадні до українців - то одному відмовляить у візі, то іншому. І дуже часто - у просто абсурдних ситуаціях.

У грудні по всій Європі стартують веселі й колоритні різдвяні та новорічні ярмарки. На центральних вулицях великих міст встановлюють низку святкових будиночків, сувенірних крамниць, точок з найсмачнішою вуличною їжею і сцен для яскравих вистав.

Пропонуємо ознайомитися з найбільш вражаючими і по-особливому «затишними» новорічно-різдвяними ярмарками Європи, де можна влаштувати незабутній шопінг і перейнятися святковим настроєм.