Новости

АДВОКАТСЬКЕ БЮРО «ШАШЛИКОВ ТА ПАРТНЕРИ», що надає правову допомогу у різних галузях права, шукає помічника адвоката, юриста.

У вакансії зазначені основні вимоги, обов'язки та умови праці.

Верховний Суд працює за кількома адресами відповідно до розташування касаційних судів. Однак фактична та поштова адреси Касаційного цивільного суду у складі ВС тимчасово відрізняються, оскільки поки нема поштового відділення за фактичним місцем розташування.

Одной из наиболее дискуссионных новелл принятых процессуальных кодексов, без сомнения, является урегулирование спора с участием судьи. Еще при обсуждении проектов кодексов по поводу этого института было много критики, как конструктивной, так и не очень. Были также идеи об усовершенствовании предложенной авторами конструкции, однако в окончательную редакцию кодексов они не вошли, был принят первоначально предложенный вариант.

Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Владислав Власюк розповів про новації, які передбачені у концепції розвитку юридичної освіти. Про це йдеться на сайті відомства.

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати виконавчі органи місцевих рад, а також міські, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями); нотаріуси; акредитовані суб'єкти. Детальніше у статті.