Новости

Порядок сплати і розмір аліментів визначаються за домовленістю між батьками (шляхом укладення нотаріально посвідченого договору) або за рішенням суду, якщо взаємної згоди досягти не вдалось

Що таке необхідна оборона? Як, захищаючи себе та інших людей, не перевищити її межі? Яка різниця між «необхідною обороною» та «уявною обороною»? Відповіді на ці та інші питання надає фахівець Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Сергій Панцаков.

При Межведомственном координационном совете по вопросам правосудия в отношении несовершеннолетних будет создана рабочая группа для усовершенствования законодательства относительно определения места жительства ребенка и способа общения с ним при разводе родителей.

Як відомо, відповідно до п. 56.1 ст. 56 Податкового кодексу України, всі рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку, з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Кодексом (1095 днів).