Закон про єдиний орган інтелектуальної власності прийнято


16 червня ВРУ прийняла законопроєкт №2255, яким створюється в Україні єдиний орган інтелектуальної власності - Національний орган інтелектуальної власності України (НОІВ) як юридична особа публічного права (державної організації).


НОІВ буде належати до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Мінекономіки забезпечуватиме формування та реалізуватиме державну політику в сфері інтелектуальної власності, а НОІВ видаватиме охоронні документи (патенти, свідоцтва) на об’єкти права інтелектуальної власності. Функції НОІВ виконуватиме державна організація, що буде створена на базі державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" (заклад експертизи), та належатиме до сфери управління Мінекономіки.


Крім того, згідно із пояснювальною запискою, дія цього закону "не поширюється на відносини щодо здійснення дій, пов’язаних з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, компонування напівпровідникових виробів, торговельні марки (знаки для товарів і послуг), географічні зазначення (зазначення походження товарів), об’єкти авторського права і суміжних прав, реєстрація і акредитація організацій колективного управління).


ДЖЕРЕЛО:ПОРАДИ ЮРИСТА ІНФЛРМАЦІЙНО-ПРАВОВИЙ ПОРТАЛ


Вам необходима наша помощь?


1. Позвоните нам:

+ 38 (099) 9817805

+ 38 (063) 6736351


2. Напишите нам:

denis.shashlykov@gmail.com


3. Приходите:

г. Никополь, ул.Первомайская, 1


Мы готовы решить Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий