З’явилася база судових рішень з інтелектуальної власності


24 вересня 2020 року Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) запустила нову базу даних WIPO Lex-Judgments, через яку можна отримати безкоштовний доступ до найважливіших судових рішень різних країн світу, що стосуються права інтелектуальної власності.


Про це повідомляє Український інститут інтелектуальної власності – Укрпатент.

База даних WIPO Lex-Judgments забезпечує доступ до судових рішень, які були віднесені самими судами або іншими національними органами кожної держави-члена до категорії найбільш значущих через їх велику вагу або значення як прецедентних рішень.


WIPO Lex-Judgments доповнює інформацію бази даних WIPO Lex, яка є сховищем зібраної ВОІВ глобальної колекції нормативно-правових актів і договорів у сфері ІВ. База даних містить докладні бібліографічні відомості про всі відповідні рішення (з функцією пошуку), включаючи їх предмет; назву органу, який прийняв рішення; тип розгляду; відповідні положення нормативних актів; ключові слова й резюме, а також повні тексти рішень мовою оригіналу.


Очікується, що база даних WIPO Lex-Judgments допоможе судам отримати потрібні їм відомості та зміцнить їх потенціал щодо проведення аналізу й обґрунтування прийнятих ними рішень, а також сприятиме виявленню збігів і відмінностей у національних підходах до вирішення загальних питань ІВ.

Нова база даних може виявитися корисною не тільки для суддів, а й для осіб, відповідальних за розробку політики, юристів і вчених, а також сприяти поглибленню розуміння того, яким чином суди вирішують складні й неоднозначні питання, пов'язані зі спорами у сфері ІВ, у своєму прагненні домогтися того, щоб їхні рішення ставали більш узгодженими, ефективними та доступними.


На момент запуску база даних WIPO Lex-Judgments містила понад 400 документів з 10 країн. Інтерфейс бази даних WIPO Lex-Judgments доступний англійською, арабською, іспанською, китайською, російською та французькою мовами; вона також полегшує глобальний доступ до текстів рішень зарубіжних судових органів за допомогою вбудованих інструментів автоматизованого машинного перекладу, включаючи WIPO Translate.


ДЖЕРЕЛО:Судебно - юридическая газета


Вам необходима наша помощь?

1. Позвоните нам:

+ 38 (099) 9817805

+ 38 (063) 6736351


2. Напишите нам:

denis.shashlykov@gmail.com


3. Приходите:

г. Никополь, ул.Первомайская, 1


Мы готовы решить Вашу проблему!

Нет комментариев
Добавить комментарий